ارسال رایگان سفارش های بــالای 300 هــــزار تــــومن

آخرین مطالب
چاپ چیست
چاپ چیست

تعریف واژه چاپ

مراحل چاپ
مراحل چاپ

مراحل انجام فرآیند چاپ و پروژه چاپی

دانستنی  های چاپ سابلیمیشن
دانستنی های چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن یک روش چاپ روی اشیاء مختلف می باشد

#

راهنمای ارسال عکس

گروه : راهنما
14 مهر
تعداد بازدید :
6673 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
0 دقیقه
#

بهترین فرمت برای چاپ پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز:
 فرمت پرچم تشریفات باید حتما وکتور یا کرل یا jpeg باشد. چون ابعاد چاپ پرچم بزرگ است باید حتما فایل ارسالی به این صورت باشد تا کیفیت فایل نهائی مناسب باشد. اما حتما این نکته را در نظر داشته باشد که اگر فایل های خود را به صورت لایه باز و یا با فرمت های اختصاصی نرم افزارها مانند ایلاستریتور، کرل و یا فتوشاپ ارسال می کنید امکان جابجائی لایه ها و یا ناپدید شدن لایه ها وجود دارد. بنابراین حتما فایل خود را طوری آماده سازی نمائید که در نرم افزارهای مختلف به یک شکل نمایش داده شود.

 فرمت چاپ برای تیشرت، لیوان و باقی محصولات:
 برای چاپ روی سفارشات دیگر بهترین حالت ارسال فایل با فرمت JPEG با رزولیشن 300 و بزرگترین ابعادی که آن عکس را در اختیار دارید می باشد. به عنوان مثال ابعاد 20 در 30 اما ابعاد کوچک تر با رزولیشن پائین تر نیز قابل چاپ می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد. اما سعی کنید عکس اصلی را با بزرگترین و بهترین کیفیت ارسال نمائید.

 ارسال فایل از طریق تلگرام:
 فایل هائی که از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، فیـسبوک و... ارسال می گردد برای چاپ اصلا مناسب نمی باشد. این شبکه ها برای ارسال سریع تر عکس ها کیفیت آنها را کاهش می دهند و بهتر است که عکس خود را به صورت فایل ارسال کنید. شاید در گوشی شما این عکس ها مناسب به نظر برسند اما برای چاپ مناسب نیستند. فایلی که از طریق اسکرین شات گوشی تهیه شده با علت کیفیت پائین قابل چاپ نمی باشد کیفیت نهائی چاپ مستقیما به کیفیت عکسی که ارسال می نمائید بستگی دارد. هرچقدر کیفیت فایل ارسالی بهتر باشد کیفیت چاپ نهائی نیز بهتر خواهد بود. همچنین ذکر این مسئله مهم است که معمولا هنگام چاپ 10 درصد تلورانس رنگ طبیعی ست. 

#
انتشار : 1397/07/14
راهنمای ارسال عکس

آموزش ارسال عکس با بهترین کیفیت و مناسب ترین اندازه

ادامه مطلب

مشتریان

برخی از مشتریان ما